Swastika’s, racistische graffiti gevonden op de middelbare school in Massachusetts te midden van controverse over vermeend wangedrag

Twee hakenkruizen werden gevonden in een badkamer van de school in Boston en omgeving, meldde de Boston Globe, samen met racistische en homofobe uitspraken.

De politie onderzoekt de ontdekking van racistische, homofobe en antisemitische graffiti op een school in Danvers.

Homofobe en racistische uitspraken werden naast twee hakenkruizen gevonden in een studententoilet van de Holten Richmond Middle School. Schoolbeambten zeggen dat de persoon of personen die verantwoordelijk zijn voor de graffiti passende disciplinaire maatregelen en juridische stappen zullen ondergaan en voor advies zullen worden voorgelegd.

Dinsdag schreven ze in een brief aan de ouders:

“Deze haatmisdaad en dit soort haatdragend gedrag hoort niet thuis in onze Danvers-scholen of waar dan ook in onze gemeenschap. Het wordt niet getolereerd. We zijn ongelooflijk teleurgesteld dat dit soort gedrag op onze school heeft plaatsgevonden en begrijpen de frustratie van de gemeenschap. We zijn ons er terdege van bewust dat dit meest recente incident in een breder patroon past.

Om vooruit te gaan als een district dat op zoek is naar rechtvaardigheid en onze studenten op te leiden, moeten we het vertrouwen herstellen en onze schoolgemeenschap blijven ondersteunen terwijl we leren van onze acties, en iedereen aanmoedigen om naar voren te komen zonder repercussies als iets hen ongemakkelijk maakt.”

Schoolfunctionarissen bleven zeggen dat dit meest recente incident in overeenstemming is met een aantal andere verontrustende gebeurtenissen die zowel op de scholen als op de Danvers-gemeenschap in het algemeen zijn gemeld – waaronder beschuldigingen van raciale profilering bij een lokaal bedrijf en een onderzoek naar homofoob gedrag dat werd gepleegd door sommige studenten atleten op de middelbare school.

“We willen glashelder zijn in onze veroordeling van deze daden, acties en beschuldigingen. Individueel zijn ze lelijk, onaanvaardbaar en hebben ze geen plaats in Danvers of in welke gemeenschap dan ook’, stond in de brief. “Gezamenlijk zijn ze het bewijs dat er nog veel werk aan de winkel is.”

Deze verontrustende vertoning heeft docenten ertoe aangezet een plan op te stellen om studenten te helpen opvoeden en ervoor te zorgen dat de stad “een gastvrije gemeenschap voor iedereen blijft”.

Bronnen:

  • naar een artikel van Dion J. Pierre “Swastikas, Racist Graffiti Found at Massachusetts Middle School Amid Controversy Over Alleged Misconduct” van 10 november 2021 op de site van The Algemeiner
  • naar een artikelPolice investigating after racist, homophobic and antisemitic graffiti found in Danvers middle school” van 9 november 2021 op de site van Boston News

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.